پکیج هتل جهانگردی شیراز

پکیج هتل جهانگردی شیراز

تاریخ حرکت

روزانه

مدت

4 روز و 3 شب

تعداد بازدید

4658

حداکثر ظرفیت

10

Epic journeys

Insurrance
All drink included
Lunch in restaurant
All tickeds museum
Tour guide
Travel Insurance

Tour Overview

عمارت شاپوری

شیراز , ایران

عمارت شاپوری خانه ای ۲ طبقه با ۸۴۰ مترمربع زیربنا با سبک معماری اروپایی و خاص در باغی در سال ۱۳۱۵ بنا و در سال ۱۳۷۹ مرمت و بازسازی شد. این عمارت امروزه به عنوان یک رستوران و کافی شاپ، نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنری به فعالیت خود ادامه می دهد.
دریاچه مهارلو

شیراز , ایران

شهرت این دریاچه، به دلیل قرمز رنگ بودنش است. مهارلو در جنوب شرقی شیراز و در همسایگی روستایی به همین نام واقع شده است که قدمتش به دوران صفویه می‌رسد. دریاچه مهارلو محل سکونت بسیاری از پرندگان مهاجر است. چون میزان تبخیر آب دریاچه بالاست لذا تبخیر شدید آب دریاچه مهارلو موجب شوری شدید آن شده تا نوعی جلبک دریایی قرمز رنگ به نام “کشند قرمز” در آن تکثیر شود. رشد و تکثیر بیش از حد این جلبک در این دریاچه باعث شده است تا تمام آب آن به رنگ قرمز متمایل شود. دریاچه و روستای مهارلو به دلیل مناظر زیبا و چشمگیر از پتانسیل گردشگری بالایی برخوردار است.
نارنجستان قوام

شیراز , ایران

نارنجستان قوام باغی ست پر از درخت‌های نارنج و حوض پر آب، در کنار عمارتی پوشیده از آینه، شیشه‌های رنگی و ... که در خیابان لطفعلی‌ خان زند قرار گرفته. این باغ در دوره ناصرالدین شاه قاجار در طول سال‌های ۱۲۵۷ تا ۱۲۶۷ و به دستور علی محمد خان قوام ساخته شده و کم‌کم بناهای دیگری به آن اضافه شده است. در دوران حکمرانی محمدرضا خان قوام‌الملک سوم، باغ قوام و عمارتش، بیرونی نامیده می‌شدند و کاربرد اداری داشتند؛ خانه زینت‌الملک اندرونی بود و خانواده قوام در آن زندگی می‌کردند. این دو بخش با تونلی به هم وصل می‌شدند و عمارت نارنجستان کنونی، همان «بیرونی» دوران قاجار محسوب میشد. هفت هنر سنتی ایرانی یعنی آینه‌کاری، گچ‌بری، نقاشی‌های سنتی، معرق، منبت، حجاری و آجرکاری در عمارت قوام استفاده شده و همین هم دلیلی‌ست برای تماشایی بودنش.
مسجد نصیرالملک

شیراز , ایران

مسجد نصیرالملک یکی از دیدنی ترین و متفاوت ترین مساجد ایران است. و به سبب وجود شیشه های رنگی و استفاده از رنگ صورتی در کاشی کاری ها به مسجد صورتی ایران مشهور است و از محبوب ترین جاذبه های ایران از نظر گردشگران خارجی و مکانی محبوب برای عکاسی به شمار می رود. این مسجد پس از گذشت بیش از ۱۵۰ سال هنوز هم برای عبادت مردم مورد استفاده قرار می گیرد و با جلوه هایش دل هر کسی را می‌برد.


Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats تاریخ حرکت مدت
پکیج هتل جهانگردی شیراز 4,950,000 1,500,000 10 Anytime 4 روز و 3 شب

اطلاعات رزرو

Name قیمت (بزرگسالان/کودکان) Persons ( Adults/Children ) Quantity جمع کل

خلاصه

Subtotal 0
جمع کل 0

اطلاعات مشتری

*
نام اجباری است.
*
نام خانوادگی اجباری است.
*
شماره تلفن ثابت اجباری است.
*
آدرس اجباری است.
با تشکر. رزرو شما انجام شد و شماره رزرو برابر است با

با همکاران ما مشورت کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص:

  • اطلاعات پکیج ها ، هتل ها و بلیط ها
  • اطلاع از پکیج های و تورهای ویژه بازنشستگان
با همكاران ما در دفتر خدمات مسافرتى ايرانگردى و جهانگردى تماس بگیرید آنها آماده هرگونه مشاوره براى برنامه ريزى بهتر سفر شما هستند.