تورها

4,950,000

4 روز و 3 شب

خوشا شیراز و وصف بی مثالش ، بی شک سفر به شیراز ، شهر حافظ و سعدی،قدم زدن در بازاد وکیل و کلی جای دیدنی دبگه باعث میشه که کلی خاطره خوب و به یاد موندنی برای هر کسی که به این شهر رقته به وجود بیاد. هتل جهانگردی شیراز دارای تعداد 24 اتاق دوتخته،تعداد 8 سوئیت دوبلکس و تعداد 6 سوئیت لوکس است ، هتل همچنین دارای محل بازی برای کودکان ، رستوران و سفره خانه سنتی است .
3,750,000

4 روز و 3 شب

خرم آباد يا به لرى (خورمووه) بزرگترين شهر لر نشين ايران است كه نام باستانى آن خايدالو بوده است . خايدالو يكى از شهر هاى مهم تمدن ايلام بوده. هتل جهانگردى خرم آباد از بهترین هتلهای خرم آباد است و در بهترين منطقه خرم آباد و در فاصله کمی با درياچه كيو و دیگر جاذبه های گردشگری شهر مثل قلعه فلک والافلاک ، گرداب سنگی ، بام خرم آباد و بازار و حمام تاریخی گپ قرار دارد اين هتل داراى ١٨ اتاق ٢ دوتخته و ٢ سوئيت ميباشد .
4,950,000

۴ روز و ۳ شب

بوشهر شهرى بندرى و شبه جزيره است كه از شمال - غرب و جنوب به خليج فارس محدود شده است , هتل جهانگردی بوشهر از بهترین هتل های شهر بوشهر است که در نزدیکی ساحل دریا ساخته شده و به بازار اصلی شهر، بافت سنتی شهر و سایر جاهای دیدنی بوشهر دسترسی خوبی دارد، مثلا مسجد شیخ سعدون با این هتل فقط ۵ دقیقه فاصله دارد. همچنین فاصله ۵ دقیقه‌ای هتل تا فرودگاه
4,950,000

4 روز و 2 شب

یزد یکی از شهرهایی است که هر ایرانی حتما باید به آن سفر کند . شهر یزد ثبت جهانی و میراث یونسکو است . یزد شهر بادگیرها و شهری به قدمت تاریخ است . هتل جهانگردی یزد یکی از بهترین هتلهای گروه ایرانگردی و جهانگردی است که دارای ۳۸ اتاق دو تخته یک اتاق سه تخته , ۲ سویت , رستوران , سالن بیلیارد , سالن مراسم و سفرخانه سنتی است .
نمایش 1-4 از 5 نتایج