۲۴

شهریور
۱۳۹۹

در نشست شورای معاونین شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی مطرح شد: بهبود چارت سازمانی برای بهبود کارایی در شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی

Posted By : ittic/ 7511 ۰

در نشست شورای معاونین شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، بهبود چارت سازمانی به‌منظور افزایش کارایی در شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی مورد بررسی قرار گرفت.
به‌گزارش روابط‌‌عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، این نشست امروز یکشنبه ۲۳ شهریور ۹۹ با حضور محمدرضا پوینده مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، همچنین معاونین و مدیران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با هدف بررسی عملکرد هفته اخیر مدیران این شرکت برگزارشد.
در این جلسه علی مختاری معاون مالی و اداری شرکت ضمن ارائه گزارشی از حسابرسی‌های اخیر مالی این مجموعه، گفت: برنامه بهبود چارت سازمانی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی را به‌منظور بهبود و افزایش کارایی برای این مجموعه در دست کار داریم.
فریبا عباسی عضو هیئت‌مدیره و مدیر روابط‌عمومی شرکت نیز بیان کرد: از این پس بواسطه‌ی فعالیت موثر رابطین هتل‌های ایرانگردی در تبلیغات هتلهای این مجموعه در فضای مجازی، برنامه تقدیر از رابطین نمونه را در نظر گرفته‌ایم که تا کنون با بازخورد بسیار مناسب و افزایش عملکرد همکاران همراه بوده است.
وی همچنین افزود: تیمی به‌منظور تصویربرداری از تمامی هتل‌های ایرانگردی برای تکمیل بانک اطلاعاتی روابط عمومی از یکایک هتل‌های این مجموعه، اعزام کرده‌ایم که هم اکنون مشغول به‌کار هستند.
همچنین علی‌ کاظمی معاون اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، از اصلاحات نهایی آیین‌نامه‌‌ی نظارت و ارزشیابی بر گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی خبر داد.
در ادامه این نشست علی رادمند معاون توسعه و سرمایه‌گذاری گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی و عباس پالیزبان مدیر حقوقی شرکت نیز عملکردهای مربوط به حوزه‌ی خود را ارائه دادند.

📡 آخرین اخبار گردشگری و ایرانگردی را در
#کانال_رسمی_اخبار_گروه_هتلهای_ایرانگردی_و_جهانگردی ببینید

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.