۲۷

اردیبهشت
۱۳۹۹

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات

Posted By : ittic/ 4052 ۰

امروزه روابط عمومی و ارتباطات به عنوان بازوی فکری شرکت ها، نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه های آن دارد و با اطلاع یابی و اطلاع رسانی از مجرای رسانه، ارتباط دوسویه سازمان ها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار کرده و موجبات تعالى آن را فراهم مى آورد.

نامگذاری روزی به نام ارتباطات و روابط عمومی بیانگر اهمیت روز افزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است، چراکه این بازو به مثابه آیینه تمام نمای انتظارات و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می کند. بنابراین روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا همه فعالان عرصه ارتباطات، به خصوص رابطین محترم گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند، با رعایت اخلاق در عملکرد خود تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه ارتقا بخشند.
اینجانب، ٢٧ اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی را به مدیران، مسئولان، کارکنان و تمامى تلاش‌گران این حوزه صمیمانه تبریک عرض میکنم و از خداوند متعال، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیز این مرز و بوم را در سایه‌ی توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم.

محمدرضا پوینده
نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.