۱۲

شهریور
۱۳۹۸

رجا به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی برگزار می‌کند؛ قطار گردشگری کاروان عشق در مسیر تهران-زنجان حرکت می کند

Posted By : ittic/ 2466 ۰

با برنامه‌ریزی صورت گرفته و طی هماهنگی با راه‌آهن ج.ا.ا، در راستای توسعه قطارهای گردشگری با موضوع ترویج فرهنگ حسینی، قطار کاروان عشق رجا در مسیر تهران-زنجان حرکت می‌کند.

📣اگر قصد دارید برای ایام محرم زنجان را به عنوان مقصد سفر انتخاب کنید باید بدانید که دارید پا به جایی می‌گذارید که بزرگترین حسینیه ایران را دارد.
باید خود را برای شرکت در بزرگترین اجتماع عزاداری در این روز آماده کنید، چون جمعیت دسته عزاداران در روزهای نزدیک به ایام تاسوعا و عاشورا میلیونی است.
#هتل_جهانگردی_زنجان آماده ارائه خدمات اقامتی و رفاهی به شما عزاداران حسینی می باشد.

همین حالا رزرو کنید👇🏻
https://www.ittic.com/accommodations/هتل-جهانگردی-زنجان
◀️ معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: قطار گردشگری کاروان عشق رجا یکشنبه ۱۷ شهریور ماه با هدف شرکت مسافران در مراسم عزاداری حسینیه اعظم زنجان ساعت ۹ صبح از تهران حرکت کرده و ساعت ۲۰ از زنجان مراجعت می کند.🗣
رضا عصاری مبلغ بلیت این قطار را با پذیرایی صبحانه، نهار و شام یک میلیون و ۳۰۰ هزار ریال ذکر کرد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته قطار یاد شده بعد از حرکت از ایستگاه زنجان حدود ساعت ۲۴ وارد ایستگاه تهران می شود.
وی اظهار داشت: متقاضیان سفر با قطار گردشگری کاروان عشق برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانند علاوه بر مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir، به صورت شبانه روزی با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کنند.

اطلاعات تماس هتل جهانگردی زنجان (https://www.ittic.com/accommodations/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%86):
زنجان – بلوار خرمشهر جنب صدا و سیما

۰۲۴۳۳۷۷۱۹۱۰☎️

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.