۱۱

خرداد
۱۳۹۹

در شورای معاونین شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی برنامه ریزی شد: برگزاری همایش سالانه مدیران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی

Posted By : ittic/ 4202 ۰

در این نشست که با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی برگزار شد، برنامه‌ریزی در خصوص همایش سالانه مدیران هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی و ارائه راهکارها برای سوددهی و نظارت بر عمکرد هتل‌ها انجام گرفت.
به‌ گزارش روابط‌ عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، محمدرضا‌ پوینده مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی شنبه ۱۰ خرداد ۹۹ در نشست هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری این همایش اظهار داشت: لازم است کلیه مدیران نسبت به جمع آوری اطلاعات و ارائه موضوعات در خصوص عملکرد و مشکلات موجود در حوزه مدیریتی خود اقدام کرده و آمادگی لازم برای ارائه این اطلاعات در همایش سالانه را داشته باشند.
وی همچنین اطلاع‌رسانی یکپارچه خدمات مجموعه، فعال‌سازی هرچه سریعتر سامانه پیامکی و اطلاع رسانی تخفیف‌ها و پکیج‌های سفر ویژه به شرکت‌های زیرمجموعه را مورد تاکید قرار داد.
علی‌ کاظمی معاون اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی نیز، ایجاد یک نظام‌نامه نظارتی و طراحی یک اپلیکیشن تخصصیِ نظارت مجازی بر عملکرد هتل‌های این مجموعه را ضروری دانست.
در ادامه این نشست همچنین امیرفرشید پورمختار معاون توسعه و سرمایه گذاری گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، با‌ اشاره به لزوم مطالعه قبل از سود دهی یک سرمایه گذاری اظهار داشت: مطالعه حول محور هتل‌های کم‌بازده برای جذب سرمایه گذار و بهره وری بیشتر از این مجموعه‌ها امری ضرورى و مهم است.

نظر خود را بیان کنید

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.