تورهای ما

۴,۹۵۰,۰۰۰

۴ روز و ۳ شب

خوشا شیراز و وصف بی مثالش ، بی شک سفر به شیراز ، شهر حافظ و سعدی،قدم زدن در بازاد وکیل و کلی جای دیدنی دبگه باعث میشه که کلی خاطره خوب و به یاد موندنی برای هر کسی که به این شهر رقته به وجود بیاد. هتل جهانگردی شیراز دارای تعداد ۲۴ اتاق دوتخته،تعداد ۸ سوئیت دوبلکس و تعداد ۶ سوئیت لوکس است ، هتل همچنین دارای محل بازی برای کودکان ، رستوران و سفره خانه سنتی است .
۳,۷۵۰,۰۰۰

۴ روز و ۳ شب

خرم آباد یا به لرى (خورمووه) بزرگترین شهر لر نشین ایران است که نام باستانى آن خایدالو بوده است . خایدالو یکى از شهر هاى مهم تمدن ایلام بوده. هتل جهانگردى خرم آباد از بهترین هتلهای خرم آباد است و در بهترین منطقه خرم آباد و در فاصله کمی با دریاچه کیو و دیگر جاذبه های گردشگری شهر مثل قلعه فلک والافلاک ، گرداب سنگی ، بام خرم آباد و بازار و حمام تاریخی گپ قرار دارد این هتل داراى ١٨ اتاق ٢ دوتخته و ٢ سوئیت میباشد .
۴,۹۵۰,۰۰۰

۴ روز و ۳ شب

بوشهر شهرى بندرى و شبه جزیره است که از شمال - غرب و جنوب به خلیج فارس محدود شده است , هتل جهانگردی بوشهر از بهترین هتل های شهر بوشهر است که در نزدیکی ساحل دریا ساخته شده و به بازار اصلی شهر، بافت سنتی شهر و سایر جاهای دیدنی بوشهر دسترسی خوبی دارد، مثلا مسجد شیخ سعدون با این هتل فقط ۵ دقیقه فاصله دارد. همچنین فاصله ۵ دقیقه‌ای هتل تا فرودگاه
۴,۹۵۰,۰۰۰

۴ روز و ۲ شب

یزد یکی از شهرهایی است که هر ایرانی حتما باید به آن سفر کند . شهر یزد ثبت جهانی و میراث یونسکو است . یزد شهر بادگیرها و شهری به قدمت تاریخ است . هتل جهانگردی یزد یکی از بهترین هتلهای گروه ایرانگردی و جهانگردی است که دارای ۳۸ اتاق دو تخته یک اتاق سه تخته , ۲ سویت , رستوران , سالن بیلیارد , سالن مراسم و سفرخانه سنتی است .
۳۸۰

۲ روز و ۲ شب

هتل کرمانشاه با بهترین امکانات در خدمت شما عزیزان می باشد.