جزئیات خبر
1396/08/22 - پیام مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی بمناسبت فاجعه زلزله در غرب کشور
دکتر تاوتلی با صدور پیامی، ضایعه وقوع زلزله در غرب کشور را به همه هموطنان، بویژه مصیبت‌دیدگان این حادثه تسلیت گفت و از اعلام آمادگی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، برای انجام وظایف محوله در یاری رساندن به هموطنان حادثه‌دیده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، متن کامل پیام دکتر تاوتلی از این قرار است:
زلزله دیروز کرمانشاه که با جان باختن و مجروح و مصدوم شدن عده‌ای از هموطنان‌مان همراه بود، قلب هر ایرانی وطن‌دوست و هر انسان آزاده‌ای را به لرزه درآورد.
دیدن تصاویر دردناک هموطنان داغدیده و زخم خورده و مشاهده مناظر ویرانی‌ها، تاب تحمل از دلهای نازک ایرانیان می‌رباید و اشک تاثر در دیدگان جاری می‌سازد.
زلزله اخیر، علاوه بر صدمات یاد شده، خساراتی نیز به برخی قطب‌های ارزشمند گردشگری در غرب کشور وارد آورد که نیازمند توجه ویژه مسئولان امر است.
شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، این ضایعه را به بازماندگان و حادثه‌دیدگان تسلیت عرض نموده و هیات مدیره، مدیران و کارکنان گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی در سراسر ایران اسلامی در راستای نگاه ملی و همت ایرانی خود، آمادگی کامل مجموعه را برای حضور درهر عرصه‌ای از یاری و امداد که مسئولان امر ضروری بدانند، اعلام می‌دارد.ساختمان پاسداران
تهران، خیابان پاسداران
خیابان شهید حجت سوری، پلاک 5
تلفن: 23 21 2665 - 021
پشتیبانی 24 ساعته
تلفن: 55 55 8247 - 021
ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved