جزئیات خبر
1396/06/13 - حضورفعال شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در گردهمایی نمایندگان اطلاع‌رسانی گردشگری ایران
رئیس و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی در مراسم افتتاحیه "دومین گردهمایی نمایندگان اطلاع رسانی گردشگری ایران در خارج از کشور" که در کرمان برگزار شد، حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، در این مراسم که با حضور نمایندگان اطلاع‌رسانی گردشگری ایران در خارج از کشور و مدیران، اصناف، دفاتر و فعالان صنعت گردشگری کشور و استان کرمان برگزار شد، سیدمحمدحسین حجازی، رئیس هیات مدیره، محسن قریب، عضو هیات مدیره و مرتضی محمودکلایه، مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی نیز حضور داشتند.

دومین گردهمایی نمایندگان اطلاع رسانی گردشگری ایران در خارج از کشور که ازسوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و اتاق بازرگانی کرمان و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان از 12 شهریور آغاز شده، تا 16 شهریور ادامه خواهد داشت.

برگزاری کارگاه‌ها و پنل‌های تخصصی مختلف در حوزه گردشگری، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری و بازدید میهمانان از جاذبه های تاریخی و گردشگری استان کرمان از برنامه‌های این گردهمایی است.

استان کرمان با هفت اثر ثبت جهانی، 700 اثر ثبت ملی و هفت هزار جاذبه تاریخی و طبیعی یکی از مقاصد گردشگران خارجی و داخلی بشمار می رود.


ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved