جزئیات خبر
1396/10/10 - برگزیدگان طرح استعدادیابی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، پست‌های مدیریتی مجموعه را احراز می‌کنند
بمنظور تحقق عینی شایسته‌سالاری، برگزیدگان مرحله نهایی طرح ارزیابی و استعدادیابی کارکنانِ متخصص و کارآمد گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در پست‌های مدیریتی مجموعه بکار گمارده خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، مرحله دوم طرح ارزیابی و استعدادیابی کارکنان متخصص و کارآمد گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با حضور 12 تن از پرسنل برگزیده‌ی مرحله اول برگزار شد.
در مرحله نخست این طرح از بین 35 نفر کارکنان گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی که بر مبنای معیارهای مدون اولیه از مجموعه هتل‌های 64 گانه برگزیده شده بودند، پس از مصاحبه حضوری با مدیرعامل، نایب رییس هیات مدیره و معاون اجرایی هتل‌ها که بمنظور احراز توانمندی‌های تخصصی ایشان صورت گرفت، تعداد 12 نفر برگزیده شدند.
مرحله دوم طرح ارزیابی و استعدادیابی کارکنان متخصص و کارآمد گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، بصورت آزمون کتبی و مصاحبه حضوری توسط "دکتر مظفر"، روانشناس و استاد رفتارشناسی با موضوعیت ویژگی‌های فردی و شخصیتی برگزیدگانِ مرحله اول برگزار شد که نتایج نهایی آن، طی چند روز آینده اعلام خواهد شد.
برگزیدگان نهایی این طرح دوره‌های فشرده آموزش‌های تخصصی را خواهند گذراند که شامل این تخصص‌ها خواهد بود: "شناخت هتل و خدمات پشتیبانی"، "شناخت صنعت گردشگری"، "مدیریت و سرپرستی در هتل"، "مدیریت پذیرش"، "مدیریت اتاق داری و خانه‌داری"، "مدیریت غذا و نوشابه"، "مدیریت مالی و اداری هتل"، "انگلیسی تخصصی هتلداری"، "ایمنی و بهداشت فردی و محیط"، "مهارت‌های فردی و ارتباطی"، "قوانین و مقررات هتلداری"، "آشنایی با آرایه‌های داخلی هتل"، "مدیریت کیفیت و بازاریابی و فروش".
پس از طی کردن موفقیت‌آمیز دوره‌های تخصصی یاد شده، این افراد بعنوان مدیران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی منصوب و مشغول به کار خواهند شد.
دکتر تاوتلی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی با اشاره به اینکه این برای نخستین بار است که در یک مجموعه معظم گردشگری در سطح کشور، شایسته‌گزینی در مدیریت‌ها با تکیه بر ارزیابی استعداد افراد صورت می‌گیرد، این حرکت را آغاز روندی مستمر برای گزینش مدیران مجموعه با تکیه بر توانمندی‌های فردی و تخصصی ارزیابی کرد و گفت: بر اساس طرحی که پس از مطالعات اولیه، تدوین و آماده اجرا کرده‌ایم، در آینده نزدیک همه مدیران گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی، بعنوان بزرگترین گروه هتلدار کشور، صرفا با تکیه بر شایستگی‌های ایشان انتخاب خواهند شد.
طرح ارزیابی و استعدادیابی کارکنان متخصص و کارآمد گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در معاونت اجرایی هتل‌ها پیگیری می‌شود.
به گفته مرجان علمی، معاون اجرایی هتل‌ها این امکان وجود خواهد داشت که هر 12 نفری که در مرحله قبل برگزیده شده‌اند، بعنوان برگزیدگان این مرحله نیز معرفی شوند که این موضوع بستگی به نتیجه تست‌های تخصصی انجام شده دارد.


ساختمان پاسداران
تهران، خیابان پاسداران
خیابان شهید حجت سوری، پلاک 5
تلفن: 23 21 2665 - 021
پشتیبانی 24 ساعته
تلفن: 55 55 8247 - 021
ساختمان شمس
تهران، خیابان ولی عصر
روبروی توانیر، کوچه شمس، پلاک 3
تلفن: 82479 - 021
©2017 ITTIC, All Right Reserved